Урок мужності
13.02.15 16:49

ВИ ЗАВЖДИ ЗАЛИШАЄТЕСЬ СОЛДАТАМИ

В комунальному закладі «Харківська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІ ступенів №11» Харківської обласної ради 12.02.2015 року відбувся виїзний захід бібліотеки-філії №40 централізованої бібліотечної системи Орджонікідзевського району м. Харкова – урок мужності «Ви завжди залишаєтесь солдатами».


Захід відбувся завдяки співпраці робітників бібліотеки-філії №40 Несторової Людмили Іванівни, Семенихіної Тетяни Вікторівни з бібліотекарем КЗ «Харківська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІ ступенів №11» Харківської обласної ради Тетяною Іванівною Зигурою та за узгодженням з директором КЗ ХЗСШІ Чубинською Вірою Петрівною.

На зустріч зі школярами були запрошені представники Харківської міської спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) Геннадій Ломакін, Даниленко Олександр, ветерани війни в Афганістані та ветеран Збройних Сил України Михайло Шевченко.

Розповідь ветеранів з демонстрацією слайдів, показом відеофільму та відеохроніки «афганських» подій з зацікавленістю сприймалася школярами, на що було багато запитань. Михайло Шевченко розповідав про військове оснащення, демонстрував вміння користуватися зброєю, парашутом, тощо. Після чого школярам було дозволено потримати зброю в руках, сфотографуватися. Зустріч проходила тепло і довірливо, прощавалися школярі з надією скорої наступної зустрічі.

Геннадій Ломакін –пресс-служба ХГСВА

 

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

DatsoGallery Ultimate


Торжестве...
Торжестве...

Статистика

Rambler's Top100