День рождение Андрея Бессонова PDF Печать E-mail
Добавил(а) Administrator   
31.10.10 14:53

З0 октября представители ХГСВА посетили Андрея Бессонова поздравить его с днем рождения

Из биографии Андрея....

Безсонов Андрій Анатолійович розпочав свою трудову діяльність після закінчення технічного училища №10 у 1983 році на Харківському турбінному заводі ім. Кірова токарем. Відкіля і був призваний до лав Радянської Армії у прикордонні війська Туркестанського погранокругу. Після закінчення учбової частини був переведений в роту забезпечення у в/ч 2072 водієм БТРу у складі контингенту Радянських військ, виконуючих інтернаціональний обов’язок у Афганістані.

Свій військовий обов’язок виконував з повагою і гідністю, за що і був нагороджений багатьма грамотами, відзнаками та медалями колишнього Союзу РСР. Приймав участь у багатьох військових операціях по супроводу колон та ліквідуванню бандформувань. На одній із бойових операцій БТР, яким керував Андрій Безсонов був підірваний на міні і екіпаж, у тому числі і сам він отримали важкі поранення. Після лікування у шпиталі повернувся до виконання своїх службових обов’язків до своєї частини.

У лютому 1986 року був звільнений з лав Радянської Армії та повернувся працювати токарем до турбінного заводу. З червня 1988 року перейшов працювати до органів внутрішніх справ водієм автомобіля в карному розшуці. Контузія та травми отримані при виконанні військового обов’язку явились наслідками тяжких захворювань та настання інвалідності.

З 1993 Андрій інвалід війни 1-ї групи. Не зважаючи на тяжкий стан Андрій не втратив віри до життя і веде активний образ життя. Своєю поведінкою та напруженою повсякденною працею, починаючи з фізичних вправ на тренажерах, роботою за комп’ютером, спілкуванням із такими ж інвалідами, як і він сам Андрій заслуговує довіри та поваги своїх товаришів. Активно приймає участь у справах міської Спілки ветеранів Афганістану, виконує посильні завдання Спілки. Приймає участь у воєнно-патріотичному вихованні молоді, проводить зустрічі та співбесіди з учнями місцевих шкіл. Освоїв ряд комп’ютерних програм і зараз допомагає їх засвоюванню іншим інвалідам. У рамках вахти пам’яті «Афганська війна», приуроченої 20-й річниці виводу  Радянських військ із Афганістану Андрій приймає активну участь у пошуках архівних матеріалів, які і поповнюють фотовиставку.

Виховує сина Євгенія, який також працює волонтером у Харківській міській Спілці ветеранів Афганістану і входить до складу молодіжної організації«Із минулого в майбутнє» та також займається допомогою ветеранам. Андрій Безсонов людина чутлива, мужня не байдужа до справ інших людей,за що користується повагою серед товаришів.

Компьютерня графика от Андрея:

Андрей - крутой чувак

Последнее обновление 25.11.10 20:37
 

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

DatsoGallery Ultimate


Новогодни...
Новогодни...

Статистика

Rambler's Top100