Объявление PDF Печать E-mail
Добавил(а) Administrator   
28.03.13 22:24

ОБЬЯВЛЕНИЕ

Всем участникам боевых действий прибыть в районные военкоматы по месту жительства для оформления документов на получение пособия к 9-му Мая согласно постановлению КМ №149 от 13.03.2013г.. При себе иметь копии: паспорта, кода,  удостоверения участника боевых действий; знать почтовый индекс либо иметь реквизиты банка для получения едино-разового пособия. Информацию просим передать своим боевым друзьям не имеющим интернет.


КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
ПОСТАНОВА

від 13 березня 2013 р. N 149

Київ
Деякі питання виплати у 2013 році разової грошової допомоги, передбаченої Законами України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту" та "Про жертви нацистських переслідувань"

Відповідно до пункту 4 розділу "Прикінцеві положення" Закону України "Про Державний бюджет України на 2013 рік" Кабінет Міністрів України постановляє:
1. Установити, що у 2013 році виплата разової грошової допомоги, передбаченої Законами України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту" та "Про жертви нацистських переслідувань" (далі - грошова допомога), проводиться до 5 травня Міністерством соціальної політики шляхом спрямування коштів Міністерству соціальної політики Автономної Республіки Крим, структурним підрозділам з питань соціального захисту населення обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій (далі - органи соціального захисту населення) для їх перерахування через поштові відділення зв'язку або банки на особові рахунки громадян за місцем отримання пенсії (особам, які не є пенсіонерами, - за місцем їх проживання) у таких розмірах:
1) інвалідам війни та колишнім малолітнім (яким на момент ув'язнення не виповнилося 14 років) в'язням концентраційних таборів, гетто та інших місць примусового тримання, визнаним інвалідами від загального захворювання, трудового каліцтва та з інших причин:
інвалідам I групи - 2415 гривень;
інвалідам II групи - 2110 гривень;
інвалідам III групи - 1895 гривень;
2) учасникам бойових дій та колишнім неповнолітнім (яким на момент ув'язнення не виповнилося 18 років) в'язням концентраційних таборів, гетто, інших місць примусового тримання, а також дітям, які народилися у зазначених місцях примусового тримання їх батьків, - 745 гривень;
3) особам, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною, - 2415 гривень;
4) членам сімей загиблих та дружинам (чоловікам) померлих інвалідів війни, дружинам (чоловікам) померлих учасників бойових дій, учасників війни і жертв нацистських переслідувань, визнаних за життя інвалідами від загального захворювання, трудового каліцтва та з інших причин, які не одружилися вдруге, - 375 гривень;
5) учасникам війни та колишнім в'язням концентраційних таборів, гетто, інших місць примусового тримання, особам, які були насильно вивезені на примусові роботи, дітям партизанів, підпільників, інших учасників боротьби з націонал-соціалістським режимом у тилу ворога - 135 гривень.
2. Забезпечити подання до 20 березня 2013 р. органам соціального захисту населення переліку осіб, які мають право на одержання грошової допомоги:
Міністерством оборони, Міністерством внутрішніх справ, Міністерством доходів і зборів, Державною службою з надзвичайних ситуацій, Службою безпеки, Службою зовнішньої розвідки, Державною пенітенціарною службою, Управлінням державної охорони, Адміністрацією Державної прикордонної служби, Адміністрацією Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації, Державною спеціальною службою транспорту - щодо осіб, які не перебувають на обліку в органах Пенсійного фонду України;
Пенсійним фондом України - щодо осіб, які перебувають на обліку в його органах.
3. Міністерству фінансів і Державній казначейській службі забезпечити до 10 квітня 2013 р. перерахування коштів Міністерству соціальної політики для їх спрямування органам соціального захисту населення з метою здійснення виплати грошової допомоги.
4. Міністерству соціальної політики надавати роз'яснення щодо застосування положень цієї постанови.
5. Визнати такими, що втратили чинність:
пункт 5 постанови Кабінету Міністрів України від 28 грудня 2011 р. N 1381 "Про підвищення рівня соціального захисту найбільш вразливих верств населення" (Постанова N 1381) (Офіційний вісник України, 2012 р., N 2, ст. 51);
постанову Кабінету Міністрів України від 5 квітня 2012 р. N 293 "Про внесення змін до пункту 5 постанови Кабінету Міністрів України від 28 грудня 2011 р. N 1381" (Офіційний вісник України, 2012 р., N 28, ст. 1053).

 Прем'єр-міністр України    М. АЗАРОВ

Інд. 26

Последнее обновление 28.03.13 22:42
 

DatsoGallery Ultimate


Из списка...
Из списка...

Статистика