Військова присяга на вірність PDF Печать E-mail
Добавил(а) Administrator   
03.12.12 22:27

Осінні призовники, призвані в числі останніх команд, склали Військову присягу на вірність українському народові


На Харківщині, минулими вихідними, у розташуванні 92-ї окремої механізованої бригади 6 армійського корпусу Військову присягу на вірність українському народові склали 18 молодих солдат, призваних цієї осені.
- 11 хлопців прибули з військкоматів Запорізької області і 7 - призвані з Харківщини.

Три тижні до цього всі вони у складі роти молодого поповнення успішно опанували ази військової справи і тепер повністю готові до збройного захисту Батьківщини. Згідно розподілу, юнаки служитимуть у 1-му механізованому батальйоні, де ведеться досить напружена бойова підготовка, - відзначив командир частини полковник Володимир Козак.
На урочистостях з нагоди військового свята молодих воїнів привітали: депутат Чугуївської міської ради, підполковник запасу Андрій Гуренко, настоятель Храму царських мучеників отець Микола, батьки солдат та ніші.
За словами командування військової частини, після вивчення морально-психологічних якостей новобранців встановлено, що всі вони можуть виконувати бойові завдання у мирний час в ході несення вартової служби.
- На даний час, ми завершуємо оформлення їхніх особових справ, як кандидатів для охорони важливих об'єктів бригади. Вже за тиждень хлопці заступатимуть у варту. Зазначу, що пройти це чергове випробування бажають всі солдати. Адже вояки з досвідом вартової служби автоматично включаються до перших команд демобілізованих солдат нашої частини, - пояснив заступник командира 92-ї окремої механізованої бригади з виховної роботи підполковник Андрій Семенович.

 

Підготував начальник РМЦ МОУ (м. Харків) підполковник Дмитро Горбунов

 

Последнее обновление 04.12.12 19:14
 

DatsoGallery Ultimate


Турнир От...
Турнир От...

Статистика