Компьютерный томограф PDF Печать E-mail
Добавил(а) Administrator   
02.12.12 09:37

Харківські військові медики урочисто відкрили рентгенодіагностичне відділення та ввели в експлуатацію новітній комп'ютерний томограф вартістю 6,8 мільйонів гривень.


Сьогодні, 30 листопада 2012р., у Харкові, на базі військово-медичного клінічного центру Північного регіону (ВМКЦ ПнР), відбулося урочисте відкриття сучасного 16-зрізового спірального комп'ютерного томографа Activion 16, Toshiba (виробництва Японія).
На заході були присутні тимчасово виконуючий обов'язки директора Військово-медичного департаменту МО України (Головний Державний санітарний лікар МО України) Віктор Жаховський, радник Міністра Оборони України Олександр Пономаренко, начальник військового гарнізону полковник Олексій Середа та інші.

- У цьому році для потреб військово-медичного клінічного центру Північного регіону було виділено 13 мільйонів гривень, з них 6,8 мільйонів пішло на придбання томографа, решта ж на закупівлю медпрепаратів. Загалом у 2012 році виділено більше 71 мільйона гривень на які було закуплено близько 1000 видів медичного майна для покращення матеріальної бази усіх ВМКЦ МО України, - зазначив Віктор Жаховський.
За його словами, цей сучасний томограф значно полегшить роботу військовим медикам у діагностиці, а також допоможе вже на ранніх етапах виявити захворювання пацієнтів. Також він додав, що вже найближчим часом у Харкові буде введено в дію і сучасне рентгенологічне обладнання.
- Томограф вже пройшов усі необхідні випробування і вже приймає своїх перших пацієнтів. Відтепер ми зможемо забезпечити повноцінним томографічним обстеженням військовослужбовців та військових пенсіонерів з усіх шести областей України, які знаходяться під нашим медичним забезпеченням, - відмітив начальник військово-медичного клінічного центру Північного регіону полковник медичної служби Віктор Поліщук.
Варто додати, що подібне технічне устаткування є лише у військових Києва та Одеси, а також планується встановити військовим медикам Криму.
Розміщений томограф у рентгенодіагностичному відділені, де начальником майор медичної служби Олександр Ясінський.
- Це справді дуже корисна річ у нашій роботі, за допомогою цього устаткування ми зможемо на більш високому рівні проводити діагностику хворих, раніше у нас такого устаткування не було, а тому й виникали певні труднощі, - розповів майор медичної служби Олександр Ясінський. Також він підкреслив, що на цьому устаткуванні будуть працювати 4 співробітника з числа медперсоналу ВМКЦ, які попередньо вже пройшли усю програму підготовки для роботи на цьому приладі.
Протягом одного дня пройти обстеження на томографі зможуть до 8 чоловік, саме така його пропускна спроможність. Військовослужбовці та військові пенсіонери обстежуватися зможуть повністю безкоштовно.

 

Для довідки :
Система Activion 16 відноситься до систем третього покоління з безперервним обертанням, що підходить для дослідження усього тіла. Ця система дозволяє виконувати найточніші вимірювання розмірів та об'ємів патологічних новоутворень. Робоча станція виконує мультипланарне реформатування з об'ємного набору даних, використовуючи приблизно 16 зображень у секунду, практично в реальному масштабі.
За допомогою цього технічного засобу виконуються наступні медичні обстеження: комп'ютерна томографія (КТ) судин головного мозку, легеневих артерій, аорти, кінцівок, патологічних судинних мереж, КТ внутрішніх органів при різноманітних захворюваннях, КТ хребта, тощо.

Підготував Дмитро Чалий

Последнее обновление 02.12.12 09:57
 

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

DatsoGallery Ultimate


Любивый А...
Любивый А...

Статистика

Rambler's Top100