Олійник Станіслав Олександрович
03.07.10 17:14

Колектив Харківської міської Спілки ветеранів Афганістану поздоровляє Станіслава Олійника з Днем народження. Бажаємо міцного здоров’я, довгих років життя та творчої наснаги.

 


Олійник Станіслав Олександрович, член Дзержинського районного відділення Харківської міської Спілки ветеранів Афганістану (в-і) народився  5-го липня 1943 р. в селі Єлово, Єловського району, Пермської області.   В 1952р. пішов навчатися до Єловської середньої школи. Після закінчення 10-ти класів, у 1962 році був призваний проходити строкову службу у лавах Радянської Армії. По проходженню строкової служби, Станіслав Олександрович поступає навчатися до Даугавпільського військового авіаційного училища. По закінченню військового училища у 1966р. прибуває для подальшого проходження військової служби до м.Арциз, Одеської області в авіаполк. А вже 1969 року переходить продовжувати свою військову службу до лав КДБ СРСР. Перебував на різних посадах, після розвалу СРСР продовжував служити в СБУ і за станом здоров’я був звільнений у запас у 1992 році.
Довелося Станіславу Олександровичу перебувати і у Афганістані, де він виконував обов’язки заступника начальника спецпідрозділу Кабульської резидентури КДБ з вересня 1984 по вересень 1987 року.
Має державні нагороди:  ордени - «Б.Хмельницького», «За хоробрість» ДРА, «За службу Родине», медаль „Захиснику Вітчизни”, грамоту Президії Верховної Ради СРСР та інші нагороди колишнього Союзу РСР.
Хвороби, отримані під час проходження військової служби в тому числі і у Афганістані, прогресують і по сей час. На сьогодні Станіслав Олександрович інвалід 1-ї групи. Але не зважаючи на тяжкі медичні показники, він займає активну життєву позицію, являється одним із активістів "афганського" руху. Приймає участь у всіх заходах, які проводяться Харківською міською спілкою ветеранів Афганістану, співпрацює з журналом «Інтернаціоналіст», веде просвітницьку роботу серед молоді.В цьому році вийшла в світ його четверта книга про події в Афганісані.
За сумлінну працю неодноразово нагороджувався грамотами та подяками Харківсьої міської Спіли ветеранів Афганістану (в-і), а 3-го грудня 2009 року, в Міжнародний День інвалідів, був нагороджений губернатором Харківської області Арсеном Аваковим спільною почесною  Грамотою Харківської обласної Державної адміністрації та Харківської обласної Ради
Людина чутлива, мужня, небайдужа до проблем ветеранів та інвалідів Афганської війни. Користується повагою товаришів та співробітників, богато уваги приділяє допомозі в рішенні проблем по соціальному та правовому захисту ветеранів у м.Харкові.

 

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

DatsoGallery Ultimate


из фотоал...
из фотоал...

Статистика

Rambler's Top100