Відкриття каплиці Святого Георгія Побідоносця PDF Печать E-mail
Добавил(а) Administrator   
06.05.13 23:00

На Харківщині в розташуванні військової частини Збройних Сил відкрито каплицю Святого Георгія Побідоносця


На Харківщині в розташуванні 3046-ї Центральної бази інженерних боєприпасів Головного управління оперативного забезпечення Збройних Сил України для задоволення релігійних потреб військовослужбовців та членів їхніх сімей відкрито каплицю Святого Георгія Побідоносця.

- На будівництво цього важливого об’єкта пішло понад два роки. Зі зведенням нової споруди нам дуже допомогли шевські організації та духовні особи Малинівського Православного Храму Архістратига Михаїла. За домовленістю із божими людьми, на кожне релігійне свято чи у вихідні дні у каплиці проводитимуться богослужіння. Вважаю, ця подія є украй необхідною в плані соціальної турботи про захисників Вітчизни, - зазначив командир військової частини полковник Олег Резуненко.
Після відкриття каплиці Святого Георгія Побідоносця, настоятель Малинівського Православного Храму Архістратига Михаїла отець Олег провів її освячення та звернувся до військовослужбовців та їхніх рідних.
- Відтепер покровитель людей ратної справи - Святий Георгій стане ближче до усіх нас. Адже, як говорять вічні писання, головне жити по совісті та із вірою у Бога і себе. Тільки добрими справами можна збагатити наш складний світ і запобігти бойовим діям. Дуже добре, що командування військової частини, де зберігаються такі небезпечні речі, розуміє ці головні істини життя-буття, - розповів представник православного духовенства.
За словами командування 3046-ї Центральної бази інженерних боєприпасів, окрім  сімей військовослужбовців Чугуївського гарнізону, каплицю зможуть відвідувати й мешканці навколишніх населених пунктів.


Підготував начальник Регіонального медіа-центру МО України (м. Харків)

підполковник Дмитро Горбунов.

Последнее обновление 08.05.13 06:43
 

DatsoGallery Ultimate


Памятная ...
Памятная ...

Статистика