Військово-патриатичне виховання. PDF Печать E-mail
Добавил(а) Administrator   
25.04.13 08:17

Шляхи вдосконалення системи військово-патріотичного виховання обговорили у Харкові


У Харкові, в адміністрації Ленінського району обласного міста відбувся науково-практичний семінар: «Сучасні підходи до виховання патріотів та громадян». У заході узяли участь керівники ветеранських та громадських організації, військовослужбовці Збройних Сил, представники дитячих військово-патріотичних клубів, викладачі цивільних навчальних закладів, тощо.

У якості почесних гостей на семінарі знаходилися: Герой Радянського Союзу, учасник бойових дій у Великій вітчизняній війні, генерал-майор у відставці Федір Пуртов та голова Харківської спілки ветеранів війни «Блокадники міста-Героя Ленінград» Марія Фетисова.
Головувала на зібранні осіб, які відповідають за роботу з дітьми та молоддю в регіоні, заступник Харківського міського голови Світлана Горбунова-Рубан.
- У патріотизму немає віку. Цю аксіому треба пам’ятати усім педагогам та тим, хто працює з молодими поколіннями. Ми постійно проводимо різного роду ідеологічні заходи, поступово збільшуючи темпи. При цьому, вважаю, необхідно пам’ятати про потужний потенціал в особі ветеранів війни та діючих військовослужбовців, - зазначила на початку семінару Світлана Горбунова-Рубан.
Тему патріотичної діяльності продовжив начальник 9-го Гарнізонного будинку офіцерів майор Володимир Росляк.
- У працівників нашого військового закладу культури є чимало напрацювань щодо організації воєнно-ідеологічної роботи з молоддю. Тож пропоную об’єднати наші зусилля навколо виховання майбутніх захисників Вітчизни та громадян з великої літери, - розповів офіцер.
Далі, на заході обговорили порядок проведення заходів із залученням колишніх та діючих військовослужбовців в рамках Дня перемоги та 70-ричниці визволення обласного міста.
Левову частку часу відвели й виступам керівників дитячо-юнацьких  військово-патріотичних клубів та вислухали думки ветеранів великої вітчизняної війни.
По завершенню науково-практичний семінару: «Сучасні підходи до виховання патріотів та громадян», ветерани війни, військовослужбовці Харківського гарнізону та цивільні освітяни підписали своєрідний меморандум про подальшу співпрацю.

Підготував начальник Регіонального медіа-центру МО України (м. Харків)
підполковник Дмитро Горбунов.

Последнее обновление 25.04.13 08:46
 

DatsoGallery Ultimate


Торжестве...
Торжестве...

Статистика