Озеленіння по-харківські PDF Печать E-mail
Добавил(а) Administrator   
21.04.13 07:06

Озеленіння по-харківські


На Харківщині, в рамках проведення Всеукраїнської акції з благоустрою: «За чисте довкілля» та минулого Дня довкілля військовослужбовцями Збройних Сил висаджено понад 500 дерев, приблизно 500 кущів та тисячу квітів. Також було устатковані десятки гектарів території, як внутрішньої так й за межами військових об’єктів.
- Майже дві третини від всього обсягу виконаної роботи в обласному місті належить колективу Харківського університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба. Також, зразково потрудилися офіцери та курсанти Гвардійського факультету військової підготовки НТУ «ХПІ» на території  міського парку відпочинку «Юність». Не далеко від них відстала й решта військових частин, -  зауважив начальник Харківського гарнізону полковник Олексій Середа.

Абсолютний рекорд в гарнізоні, як за часом так й за обсягом робіт, поставили у Харківському університеті Повітряних Сил імені Івана Кожедуба. Завдяки залучення технічних засобів та великої кількості людей колектив виконав усі заплановані заходи. За цей час, вони знайшли місця для зростання 150-м саджанцям дерев, 130-ти кущам та оббілили стовбури понад 300-м деревам.
У польових роботах велику активність проявили й всі 22 районних (міських) районних військкоматів, розташованих по всій області.
За словами заступника військового комісара  Харківського Обласного військкомату полковника Олександра Біди, за рахунок спонсорського допомоги вдалося пофарбувати чи переобладнати фасади усіх військових будівель, більшість парканів, тощо. З початку Всеукраїнської акції «За чисте довкілля» офіцерами РВК було посаджено 60 дерев, 70 кущів та приведено до належного стану декілька десятків гектарів.
- Найбільше старання під час Дня довкілля проявив особовий склад обласного збірного пункту. Окрім своєї території, тамтешні військовослужбовці та цивільні працівники навели лад у міському сквері відпочинку «Лугопарк» та вздовж берегів річки Лопань. Також просто не впізнати й всю територію за військовим парканом. Відтепер молоді дерева та квітучі кущі радуватимуть очі мешканців Харкова. За ці дії військовослужбовців ми вже почули слова подяки від представників місцевих органів самоврядування, - додав полковник Олександр Біда.
Протягом квітня, значно озеленялися квітники та паркова зона 9-го гарнізонного будинку офіцерів (ГБО), що в обласному місті. Так, протягом перших днів всеукраїнського заходу, силами невеликого колективу висаджено 16 дерев, 10 кущів троянд та відновлено фасад культурного закладу.
- Цього року усі зусилля ми зосередили на упорядкуванні парку, що відноситься до міста, але розташований поруч із харківським будинком офіцерів. На площі приблизно у 1 гектар ліквідовано 7 стихійних сміттєзвалищ. Окрім цього, вивезено 90 кубометрів непотребу та зроблено 4 зручних лавок для сидіння. Сподіваюся, влітку там із задоволенням відпочиватимуть мешканці міста, згадуючи нашу роботу, - зазначив начальник ГБО майор Володимир Росляк.
В іншому куточку Харківщини на околиці міста Балаклея, добре попрацювали військовослужбовці та працівники 65-го Арсеналу.
-  В рамках акції з благоустрою: «За чисте довкілля», арсеналівцями висаджено три десятки беріз, 20 фруктових дерев та розбито два нових квітники. А ще ми привели до ладу міську вулицю, що прилягає до КПП військової частини. Загалом, зі своєї та зовнішньої територій ми вивезли сім вантажівок із сміттям, - розповів командир 65-го Арсеналу полковник Олексій Куликов.
- По завершенню Всеукраїнської акції з благоустрою: «За чисте довкілля» у травні поточного року, командування Харківського гарнізону обов’язково визначить кращі підрозділи та на загальних зборах підіб’є підсумки роботи, - пообіцяв полковник Олексій Середа.

 

Дмитро Горбунов,
Харків

Последнее обновление 21.04.13 07:25
 

DatsoGallery Ultimate


Автопробе...
Автопробе...

Статистика

Rambler's Top100