Військові запобігли злочину. PDF Печать E-mail
Добавил(а) Administrator   
17.04.13 08:18

У Харкові військові правоохоронці запобігли злочину і врятували літнього чоловіка від грабіжників


У Харкові, військовослужбовці Збройних Сил України запобігли злочину і вступилися за чоловіка похилого віку, якого двоє молодиків намагалися пограбувати.
Так, три патрульних Харківського зонального відділу Військової служби правопорядку (ВСП), серед яких: капітан Віктор Новіцький, військовослужбовці-контрактники молодші сержанти Роман Сердюк та Дмитро Шостак, виконували завдання щодо підтримання громадського порядку та забезпечення військової дисципліни по вулиці Полтавський Шлях обласного міста.

- Рухаючись визначеним маршрутом ми побачили, як на зупинці трамвая просто на очах у багатьох людей двоє молодих хлопців зухвало напали на перехожого громадянина похилого віку. Зловмисники були у стані алкогольного сп’яніння і вимагали гроші у пенсіонера. Потерпілим був колишній співробітник міліції та учасник бойових дій. Пам’ятаю, як у той момент мене вразила людська байдужість до чужої біди. Проте, ми, не зволікали і негайно ринулися по допомогу людині і виконали свій громадянський обов’язок, - розповів начальник патруля капітан Віктор Новіцький.
Як з’ясувалось пізніше, в той день громадяни А. та В. прибули в Харків з міста Мерефа. У свого знайомого молоді хлопці тривалий час вживали алкогольні напої. Коли ж горілка та гроші закінчились, то у злочинний спосіб вирішили їх здобути. Грабіжники-невдахи намагалися скористуватися беззахисністю потерпілого і це їм вдалося б, якби не наші захисники Вітчизни.
На даний час, у Ленінському суді Харкова, розглядається дана справа і підсудним інкриміновано злочин, передбачений статтями № 15 частиною 2, та № 186 частиною 2 Кримінального кодексу України. За даними обвинуваченнями у пограбуванні і нанесенні тілесних пошкоджень передбачено позбавлення волі від 4 до 6 років.
За словами начальника Харківського зонального відділу Військової служби правопорядку підполковника Олександра Леонченка, хоробрі та професійні дії військовослужбовців можна поставити у приклад усьому особовому складу гарнізону.
- Мої підлеглі продемонстрували справжні чоловічі якості: сміливість, рішучість та непохитність. Своїми діями вони зміцнили віру Українського народу у своїх захисників та, вважаю, підняли престиж військової служби, - зазначив підполковник Олександр Леонченко.

 

Текст погоджено із підполковником Олександром Леонченком
Підготував начальник Регіонального медіа-центру МО України (м. Харків)
підполковник Дмитро Горбунов.

Последнее обновление 17.04.13 08:51
 

DatsoGallery Ultimate


Празднова...
Празднова...

Статистика

Rambler's Top100