У розташуванні Військово-медичного клінічного центру. PDF Печать E-mail
Добавил(а) Administrator   
25.03.13 15:46

Військово-медичний клінічний центр Північного регіону збільшує кількість відділень та коло пацієнтів


У Харкові, в розташуванні Військово-медичного клінічного центру Північного регіону (ВМКЦ) відбулася робоча зустріч керівників ветеранських та громадських організацій регіону з командуванням військової установи. Порядок роботи та перспективи діяльності медиків у погонах обговорено в ході цього заходу. Так, у гості до військових лікарів прийшли: член Громадської ради при Міністерстві оборони України, голова Всеукраїнської громадської організації імені Миколи Пирогова  полковник медслужби у відставці Олександр Малиш, голова Харківської обласної спілки ветеранів України Анатолій Хіневич, голова Харківської обласної громадської організації «Харківський обласний комітет ветеранів військової служби – учасників Холодної війни» полковник у відставці Олексій Гончаренко та ніші.
- Одразу ж зауважу, що наш медичний центр, більш відомий всім, як харківський  госпіталь, й надалі існуватиме та розвиватиметься. Ми на 100% укомплектовані медпрепаратами та необхідною апаратурою. Замість скорочення, ми навпаки – розгортатимемося. Приміром, незабаром відкриватимемо нове відділення сестринського догляду, де обслуговуватимуться самотні військові чи малозабезпечені громадяни, у яких вдома немає належних умов для амбулаторного лікування. Вважаю, це буде важливим кроком уперед в плані виконання соціальних реформ, - повідомив начальник ВМКЦ полковник медичної служби Віктор Поліщук.
Окрім збільшення кількості структурних підрозділів медичного центру, в числі своїх перемог військові лікарі назвали розширення кола пацієнтів. Останнє стане можливим за рахунок заведення медичних карток у ВМКЦ на діючих та колишніх працівників Державної прикордонної служби України, Внутрішніх військ МВС та інших силових структур.
- Якщо торік у нас стаціонарно пролікувалося понад 9 тисяч осіб, то цього року, за рахунок нових пацієнтів, ми плануємо довести цей показник до 12 тисяч. Разом з цим, усі начальники клінік та відділень працюють над покращенням умов лікування, забезпечують комфорт  у палатах і діагностичних кабінетах, - пояснив начальник  Військово-медичного клінічного центру Північного регіону.
Запорукою впровадження усіх нововведень, офіцер назвав збільшення кола медичних послуг на платній основі для цивільних пацієнтів, які наповнюють спеціальний фонд установи. Якщо у 2012 році, на спеціальний рахунок ВМЦК поступило понад 5 мільйонів гривень, то цього року військові лікарі орієнтуються вже на 7 мільйонів гривень. Усі надходження підуть на закупівлю нового сучасного обладнання, забезпечення військових частин, підпорядкованих ВМКЦ, ефективними медпрепаратами, тощо.
Після відповідей на усі запитання з боку поважних людей, командування ВМКЦ запропонувало наступного разу зібратися у більш широкому колі для обговорення типових проблем.
- Ми залишилися задоволеними від нинішніх та майбутніх позитивних змін в роботі медичного персоналу центру. Натомість, деякі труднощі щодо надання лікувальних послуг, особливо у віддалених куточках регіону, такі залишаються. Тому на початку квітня ми зберемося знову, аби окреслити шляхи розв’язання нагальних проблем. На цю зустріч, сподіваюся, прийдуть й керівники профільних структур Харківської обласної державної адміністрації та  командування Харківського гарнізону, - зауважив  голова Харківської обласної спілки ветеранів України Анатолій Хіневич.
Після спілкування на актуальні теми, ветерани спільно з військовими розглянули план основних заходів щодо святкування 140-річча з дня створення  Військово-медичного клінічного центру Північного регіону.
Довідка:
Військово-медичний клінічний центр Північного регіону був заснований у 1873 році, як Харківський військовий госпіталь першого класу.
На даний час, військова установа складається з 9 клінік та 6 окремих відділень, а також 65 Військово-мобільного госпіталю. Свої обов’язки у ВМКЦ виконують близько 120 лікарів, з яких: 4 кандидати медичних наук, 47 лікарів вищої категорії, ще 21 лікар має першу кваліфікаційну категорію, а  9 – другу кваліфікаційну категорію.
Командування ВМКЦ координую діяльність 4-х військових госпіталів і більше ніж 20 медичних підрозділів стройових військових частин, які дислоковані на території шести областей, а саме: Чернігівській, Сумській, Полтавській, Харківській, Донецькій  та Луганській.
Одночасно, у ВМКЦ можуть стаціонарно лікуватися до 500 осіб.

Підготував начальник Регіонального медіа-центру МО України (м. Харків)
підполковник Дмитро Горбунов.

 

DatsoGallery Ultimate


Торжестве...
Торжестве...

Статистика