Зустріч представників Обласної ради PDF Печать E-mail
Добавил(а) Administrator   
11.03.13 17:45

Зустріч представників Обласної ради.

У приміщені 9-го Гарнізонного будинку офіцерів, що у Харкові, відбулася зустріч представників Обласної ради борців антифашистського опору «Колишні політичні в’язні фашистських концентраційних таборів».
Пройшов захід під керівництвом голови ради Ігоря Малицького, який також свого часу був в’язнем одного з фашистських концентраційних таборів.

До речі на Харківщині залишилося трохи більше 20 чоловік, яких можна повноправно рахувати політичними в’язнями німецьких концтаборів. Хоча по закінченню війни на Харківщині їх чисельність налічувала понад 250 чоловік.
На заході був присутній Харківський міський голова Геннадій Кернес, начальник 9-го ГБО майор Володимир Росляк, тощо.
- Проведення щорічних подібних зустрічей є дуже важливим, адже вас на Харківщині залишилося зовсім мало і наш обов’язок вам допомагати. Ми й надалі будемо всіляко підтримати вас, організовувати подібні зустрічі, - зазначив Геннадій Кернес.
У свою чергу майор Володимир Росляк пообіцяв сприяти у наданні приміщення у будинку офіцерів для проведення зустрічей політв’язнів з військовослужбовцями гарнізону, школярами місцевих шкіл. Адже молодь повинна знати та не забувати свою історію.
Підготував Дмитро Чалий

 

Последнее обновление 11.03.13 17:56
 

DatsoGallery Ultimate


Ветеранск...
Ветеранск...

Статистика