Готові до захисту. PDF Печать E-mail
Добавил(а) Administrator   
24.02.13 10:10

Військовослужбовці, які служать на Харківщині, повністю готові до захисту свої Вітчизни


У Харкові,  напередодні Дня захисника Вітчизни, у прямому ефірі телепрограми  Харківської обласної державної телерадіокомпанії «Харків-online» із журналістами поспілкувався начальник Харківського військового гарнізону полковник Олексій Середа. - На території Харківщини розташовано чимало бойових військових частин, арсеналів та навчальних закладів. Запевняю, що в кожному з цих колективів служать чи працюють на цивільних посадах виключно професіонали свої справи. Усі ж разом вони повністю готові до виконання важливих завдань щодо захисту свої Вітчизни, - зазначив офіцер.
Говорячи про майбутнє нашого війська, начальник Харківського військового гарнізону  навів декілька конкретних фактів.
- Контрактна армія  та сучасні зразки озброєння – на цьому зосереджена  робота керівництва нашого Оборонного відомства та військових командирів усіх рівнів. Тільки за неповні 2 місця поточного року ми вже відібрали та направили до військ близько 30 осіб, ще 80 збирають необхідні документи чи визначаються із конкретним місцем служби. Аналогічна діяльність відбувається й в інших регіонах, - пояснив полковник Олексій Середа.
На завершення телерозмови, офіцер побажав нинішнім та майбутнім захисникам Вітчизни тільки везіння у всьому, сили духу та благополуччя.

Підготував начальник Регіонального медіа-центру МО України (м. Харків) підполковник Дмитро Горбунов

 

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

DatsoGallery Ultimate


Парад Поб...
Парад Поб...

Статистика

Rambler's Top100