Підрозділ вартових неба PDF Печать E-mail
Добавил(а) Administrator   
08.02.13 07:22

На Харківщині, з охорони повітряного простору заступив підрозділ вартових неба.


На Харківщині, в розташуванні першого зенітного ракетного дивізіону 302-го зенітного ракетного полку повітряного командування "Центр" Повітряних Сил проведено ритуал заступу на бойове чергування з охорони повітряного суверенітету держави.
Наступні півтори місця вартові неба забезпечуватимуть спокій в східному регіоні держави, де розміщено чимало стратегічно важливих об'єктів та мешкає понад 2,5 мільйонів осіб.

Напередодні заступу на чергування, у підрозділі вартових неба, яким командує майор Сергій Сургай, завершився комплекс заходів щодо підготовки до виконання бойового завдання у мирний час.
Аби привітати своїх підлеглих зі значною подією та визначити пріоритетні завдання на час чергування у дивізіоні перебував командир військової частини протиповітряної оброни полковник Ігор Колєснік.
- Вами на досить професійному рівні опрацьовано увесь фронт робіт з підготовки, - звернувся до військовослужбовців офіцер. - Особливо приємним є той факт, що в ході відпрацювання завдань офіцери та солдати однаково проявили ентузіазм. Тож, продовжуйте рухатися в цьому дусі на благо нашої держави та бажаю тільки успіхів по службі.
За традицією, право підняти Державний прапор в перший день бойового чергування надали кращому за підсумками 2012 року військовослужбовцю - заступнику командира радіотехнічної батареї капітану Роману Мельнику.
Період чергування в цьому підрозділі співпадає із датами святкування головного чоловічого та жіночого свят.
- Щодня в інтересах підрозділу у нас та на командному пункті частини несуть службу чи готуються змінити на посту понад 15 жінок-військовослужбовців. Звісно, звільнити усіх дівчат від бойової роботи просто не можна. Проте, 8 березня ми зробимо для них святкову атмосферу та обов'язково надамо час відпочити в інший день, - пообіцяв заступник командира підрозділу майор Артем Шарков.

Підготував начальник Регіонального медіа-центру МО України (м. Харків)
підполковник Дмитро Горбунов

 

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

DatsoGallery Ultimate


Учебно-ре...
Учебно-ре...

Статистика

Rambler's Top100