Інформаційно-медійна акція PDF Печать E-mail
Добавил(а) Administrator   
30.01.13 19:28

Виконати віртуальний політ на військову літаку, вразити мішень у тирі та навчитися  прийомам самооборони отримали змогу харківські журналісти.


На Слобожанщині, в рамках інформаційно-медійної акції «Стань кожедубівцем!» представників мас-медіа запросили до Харківського університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба (ХУПС) та на один день запропонували побувати в ролі курсанта-авіатора.
Зустрів почесних гостей тимчасово виконуючий обов’язки начальника університету військовий льотчик першого класу полковник Андрій Алімпієв.

- За всю понад 80-ти річну історію нашого вишу, було підготовлено 125 тисяч офіцерських кадрів, 578 з них  у подальшому стали Героями Радянського Союзу і 27 – льотчиками-космонавтами. Тож, спробуйте відчути цей дух військової слави, яким овіяний наш видовий виш, - зазначив полковник Андрій Алімпієв.
Далі, понад 20-м журналістам центральних та регіональних ЗМІ запропонували переодягнутися у військовий однострій та стати до строю разом з другокурсниками інженерно-авіаційного факультету.

Першим випробуванням для журналістської «ескадрильї» стала барокамера СБК-80, у кріслі якої кожного умовно підняли на декілька сотень метрів над землею аби перевірити фізіологічну готовність по польотів. Про особливості перевірки абітурієнтів-льотчиків акулам пера розповіла начальник лабораторії авіаційної медицини майор медичної служби Римма Вєдєнтьєва.
Наступним кроком ознайомлення з професією підкорювача небес стали польоти на тренажерних комплексах військового літака Л-39 «Альбатрос» та вертольоту типу Мі-8МТВ.
- Такого драйву, як в момент знаходження у кабіні бойового вертольоту, я ще не відчувала.  Коли гвинтокрил відірвався від землі у мене, навіть, трохи голова закружилася. Я маю досвід польотів в якості пасажира цивільних авіаліній і скажу, що віртуальний політ на 100% відтворює реальне пірнання у небі, - зізналася власний кореспондент телеканалу ICTV у Харкові Тетяна  Доцяк.
Після льотно-підйомних випробувань, гості на практики вивчили основи стрільби з автомату Калашникова та пістолету Макарова у тирі університету.
На цьому рубежі відзначився кореспондент відділу новин харківського телеканалу «Simon» Андрій Кравченко. Тримати відмінну оцінку хлопцеві допоміг досвід строкової служби. Решта журналістів здобули лише первинні навички з вогневої підготовки та безліч позитивних емоцій.
Побував журналістський десант й у лінгафонних класах кафедри іноземних мов, де їм розповіли про важливість знань нашими військовослужбовцями закордонної лексики.
А у спортзалі ХУПС тимчасових курсантів навчили прийомам самооборони та надали можливість поспілкуватися з найсильнішою дівчиною Повітряних Сил, майстром спорту з гирьового спорту курсантом-авіатором Іриною Пугач.
На завершення інформаційно-медійної акції «Стань кожедубівцем!» усіх журналістів привітали з посвяченням у почесні курсанти Харківського університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба та вручили грамоти і цінні подарунки.
За цікаву і продуману організацію заходу від усіх колег командуванню видового вишу та офіцерам Харківського регіонального медіа-центру Оборонного відомства подякував найстаріший учасник цього проекту регіональний кореспондент газети «Голос України» Микола Косий.
- Дуже сподіваюся на продовження нашої співпраці та на скорішу зустріч в рамках подібних заходів. Зі свого боку, ми обіцяємо донести до споживачів нашого інформаційного продукту той момент, як престижно бути захисником своєї Вітчизни і яка це відповідальна робота, - пообіцяв представник мас-медіа.На знімках: (фото – «ХУПС-ЗМИ-1-8»)

Підготував начальник РМЦ МО України (м. Харків) підполковник Дмитро Горбунов.

Последнее обновление 30.01.13 19:47
 

DatsoGallery Ultimate


Авіатори ...
Авіатори ...

Статистика