Перша льотна зміна цього року. PDF Печать E-mail
Добавил(а) Administrator   
16.01.13 16:53


1 січня 2013 року на Харківщині льотчики-інструктори 203-й навчально-авіаційній бригади успішно виконали першу цього року льотну зміну.


У Харківській області, на аеродромі 203-й навчально-авіаційній бригади успішно проведено льотну зміну за участю льотчиків-інструкторів частини. Польоти відбулися у складних метеорологічних умовах із залученням військових чотирьох літаків типу Л-39 "Альбатрос" та одного вертольоту Мі-8МТ. Керівником польотів було призначено офіцера з числа найдосвідченіших льотчиків частини полковника В'ячеслава Глазунова. За словами командира авіаз'єднання військового льотчика І-го класу полковника Геннадія Дубовика, усі польотні завдання, поставлені перед його підлеглими, були виконані на високому рівні.

- З початком навчального цього року увесь льотно-інструкторський склад частини вдосконалює свої професійні навички пілотування аби вже у березні зустріти курсантів-льотчиків Харківського університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба, які на базі нашої частини будуть проходити льотну практику, - зазначив офіцер.

Індивідуальні вміння льотно-інструкторського складу оцінювалися по окремих видах льотної підготовки. При цьому, службові здобутки авіаторів у цьому році можуть посприяти тому, аби отримати кваліфікації військового льотчика І-го і ІІ-го класів.

За підсумками польотного дня в кращу сторону був відзначений командир І ескадрильї підполковник Роман Куценко.

Планується, що протягом цього місяця відбудеться ще декілька льотних змін в рамках підготовки до проведення льотної практики з майбутніми офіцерами.

Підготував Дмитро Чалий


Нещодавно (11 січня 2013 року) Миргородська бригада тактичної авіації, якою командує полковник Олег Гесь, отримала два навчально-тренувальні літаки типу Л-39 "Альбатрос", які прибули з цехів Державного підприємства "Чугуївський авіаремонтний завод".

На капітальний ремонт та переоснащення машин на сучасний лад, які здійснено за кошти Оборонного відомства, пішло приблизно півроку.

Варто сказати, що зовнішній вигляд літаків був кардинально змінений. Адже замість звичайного трикольорового камуфляжу, як це використовувалося раніше, авіаремонтники перефарбували машини у чотирьохкольоровий цифровий (клітинки) окрас. Також осучаснення зазнали й прилади та засоби навігації, а також значно продовжено ресурс використання техніки цього типу.

Екіпажі крилатих машин для перельоту з Харківщини на Полтавщину очолили досвідчені пілоти авіабригади підполковник Володимир Цапенко та майор Сергій Рудаков. А стажерами стали цьогорічні випускники Харківського університету Повітряних Сил лейтенанти Дмитро Добреля та Сергій Фішер. Останнім військовослужбовцям ці літаки добре знайомі по проходженню льотної практики, як курсантів ХУПС, саме в Чугуєві.

- Прийом матеріальної частини та переліт пройшли без ускладнень, - зазначив заступник командира авіаційної бригади підполковник Володимир Цапенко.

За його словами, єдине, що внесло корективи у планову таблицю - це складні погодні умови, через які перебазування довелося відкласти на кілька днів.

- До матеріальної частини в ході обльоту та перельоту на базовий аеродром зауважень не виникло. Для молодих льотчиків це був перший екзамен на професійну виучку та практичний досвід, - сказав офіцер.

Підполковник Володимир Цапенко повідомив, що після виконання на літаках комплексу регламентних робіт вони одразу будуть включені у планову таблицю виконання польотів.

- Збільшення парку навчально-тренувальних машин значно зекономить матеріальний ресурс бойових літаків та паливно-мастильних матеріалів, тоді як загальний наліт екіпажів навпаки виросте, - наголосив він.

На даний час на Державному підприємстві "Чугуївський авіаремонтний завод" завершується ремонт ще двох навчально-тренувальних літака типу Л-39 "Альбатрос". Чергова група літаків поступить для потреб 203-ї навчально-авіаційної бригади, що розташовується у Чугуєві.


Підготував начальник РМЦ МОУ (м.Харків)
підполковник Дмитро Горбунов

 

 

DatsoGallery UltimateСтатистика