Готовність вартових неба! PDF Печать E-mail
Добавил(а) Administrator   
27.12.12 09:14

Вартові неба повністю готові до забезпечення новорічних та різдвяних свят


Для забезпечення охорони повітряного суверенітету у центральних та східних областях у період новорічних та різдвяних свят залучатимуться тисячі військовослужбовців, які проходять службу у частинах протиповітряної оборони Повітряних Сил Збройних Сил України.

На даний час, у військових колективах вартових неба вже завершився комплекс заходів щодо підготовки до роботи в новорічну та інші ночі, інструктажі посадових осіб чергових змін, перевірено усі основні та альтернативні технічні засоби.

Так, нещодавно на Харківщині в розташуванні штабу 164-ї окремої радіотехнічної бригади повітряного командування "Центр" командирам окремих підрозділів, які несуть службу у сімох областях, поставлено чітке завдання.

- У святкову ніч майже чотири сотні військовослужбовців тільки нашого з'єднання охоронятимуть небо у Харківській, Сумській, Полтавській Дніпропетровській, Запорізькій, Донецькій та Луганській областях. Ще чотириста осіб будуть готові змінити їх на бойовому посту. До речі, приблизно третина від всього населення України проживає в зоні нашої відповідальності. Тож, відповідальність, покладена на плечі воїнів-локаторників, дуже велика, - зазначив командир 164-ї окремої радіотехнічної бригади.

На контролі несення святкового чергування підлеглих у всіх окремих радіотехнічних батальйонах та радіолокаційних ротах, розташованих по лівому берегу Дніпра, знаходитиметься заступник командира бригади з виховної роботи підполковник Валерій Гладкий.

Тим часом, з охорони повітряного суверенітету на східних рубежах нашої країни заступили військовослужбовці 302-го та 156-го зенітних ракетних полків повітряного командування "Центр" Повітряних Сил. Окремі підрозділи цих військових частин наших Повітряних Сил розташовані у Харківській, Донецькій та Луганській областях.

- Буквально за декілька днів до крайнього дня року, на Слобожанщині заступив на бойове чергування один з наших кращих дивізіонів, де обов'язки командира виконує майор Андрій Кравченко. Протягом наступних 45 діб - до початку лютого, їхні ракети, спрямовані у небо, слугуватимуть надійною гарантією миру для населення, - пообіцяв командир 302-го зенітного ракетного полку полковник Ігор Колєснік.

А на Донеччині та Луганщині до несення чергової служби залучено підрозділи 156-го зенітного ракетного полку, озброєний зенітним ракетним комплексом БУК-М1. Командир частини протиповітряної оброни полковник Олег Василенко високо оцінив готовність до дій своїх підлеглих.

- Я особисто перевірив готовність до роботи підлеглих і скажу, що великий промисловий регіон може спокійно відпочивати, як у новорічну ніч, так й в усі інші. Професіоналізм моїх товаришів по зброї, перевірений не одними навчаннями з бойовою стрільбою на полігоні "Чауда" в Криму, а також успішним забезпеченням проведення міжнародних змагань на Донбасі в рамках "Євро-2012", - констатував командир полку.

 

Підготував начальник РМЦ МОУ (м. Харків)
підполковник Дмитро Горбунов

Последнее обновление 27.12.12 09:38
 

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

DatsoGallery Ultimate


Партия ве...
Партия ве...

Статистика

Rambler's Top100