Вдосконалення професійних навиків. PDF Печать E-mail
Добавил(а) Administrator   
24.12.12 11:41

 

На Харківщині, льотчики-інструктори 203-й навчально-авіаційній бригади успішно вдосконалили свої професійні навички в ході двох льотних змін.


У Харківській області, цього тижня, на аеродромі 203-й навчально-авіаційній бригади успішно проведено дві льотні зміни за участю льотчиків-інструкторів частини. Польоти відбулися у простих метеорологічних умовах із залученням військових літаків типу Л-39 "Альбатрос" та вертольотів Мі-8МТ.
За словами командира авіаз'єднання військового льотчика І-го класу полковника Геннадія Дубовика, усі польотні завдання, поставлені перед його підлеглими, були виконані на високому рівні.

- Одразу ж, по завершенню цьогорічної льотної практики у курсантів Харківського університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба у листопаді, військовослужбовці бригади приступили до роботи з майбутніми авіаторами вже наступної весни. Тож, саме на вдосконаленні професійних навичок льотчиків та штурманів ставився акцент в ході польотів цього та попереднього місяців, - зазначив офіцер.
Індивідуальні вміння льотно-інструкторського складу оцінювалися по окремих видах льотної підготовки. При цьому, службові здобутки авіаторів цього року посприяли тому, що керівники польотів розглянули декілька офіцерів з першої, другої та змішаної ескадрилій на предмет присвоєння кваліфікації військового льотчика І-го і ІІ-го класів.
Планується, що наступні льотні зміни відбудуться із залученням, окрім Л-39 та Мі-8МТ, військово-транспортних літаків типу Ан-26. Того разу свою майстерність зможуть вдосконалити й інші льотчики і військові штурмани зі змішаної ескадрильї бригади.
Паралельно із роботою на аеродромі, у ангарі технічно-експлуатаційній частині бригади триває робота щодо ремонту літальних апаратів. Фахівці інженерно-авіаційної служби та техніки літаків роблять усе можливе, аби наступна льотна практика у майбутніх офіцерів розпочалася за планом.

 

Підготував начальник РМЦ МОУ (м.Харків)
підполковник Дмитро Горбунов

 

Последнее обновление 24.12.12 15:19
 

DatsoGallery Ultimate


Ковалев В...
Ковалев В...

Статистика