6-й традиційний бал PDF Печать E-mail
Добавил(а) Administrator   
12.12.12 20:58

У Харкові відбудеться вже 6-й традиційний бал за участю військовослужбовців Збройних Сил України.


Про це, сьогодні, 12 грудня, розповів начальник Харківського військового гарнізону, учасник бойових дій в Афганістані, полковник Олексій Середа у прямому ефірі телепрограми обласної державної телерадіокомпанії "Харків-online". Журналістка телеканалу Ольга Кравець підготувала гостю декілька запитань стосовно всіх сторін життєдіяльності нашого війська.

Так, розповідаючи про роботу військовослужбовців Сухопутні війська, які сьогодні святкують своє професійне свято, офіцер зауважив на важливості їхніх завдань в інтересах держави.
- День Сухопутних військ відзначає значна частина всіх наших Збройних Сил. Адже, на сьогодні це найбільший армійський вид. Також, даний день є особливим для багатьох колишніх військовослужбовців, у тому числі й солдат-строковиків, які мали честь захищати Батьківщину на суходолі. Тож, вітаю своїх товаришів по зброї з цим святом! - офіційно привітав начальник Харківського військового гарнізону.

 


Говорячи про позитивні показники в роботі військових колективів, розташованих в регіоні, полковник Олексій Середа зауважив на тому, що усі поставлені завдання були виконані на самому високому рівні.
- Наші фахівці протиповітряної оброни успішно забезпечили безпеку під час проведення "Євро-2012" та здійснили супровід перельоту військових літаків в рамках масштабного навчання "Перспектива-2012". Військкомати області, якими я командую, також без якихось проблем провели обидва призови громадян на строкову службу. Хочу запевнити усіх мешканців області в тому, що люди у погонах з гідністю та відповідальністю бережуть спокій у нашій державі, - запевнив він
На останок спілкування з журналісткою начальник Харківського військового гарнізону полковник Олексій Середа оголосив приємну новину для своїх спів службовців.
- Вже прийнято остаточне рішення про проведення у Харкові чергового - уже шостого числом - офіцерського балу. Ця традиція, яка була започаткована ще у 2007 році, продовжувалася минулими роками. При цьому, з кожним балом, наступний був цікавіше за попереднього. Цього ж року, офіцерський бал відбудеться під патронатом голови Харківської обласної державної адміністрації та Харківського міського голови 18 грудня. Планується, що на ньому будуть 350 військовослужбовців Харківського та Чугуївського гарнізонів, а також старші офіцери з інших силових відомств держави. Місце та порядок проведення заходу досі тримається у таємниці. Адже, це повинно стати подарунком для всіх, - зберіг інтригу офіцер.

Підготував ( та фото )
начальник РМЦ МОУ (м. Харків)
підполковник Дмитро Горбунов.

Последнее обновление 14.12.12 16:40
 

DatsoGallery Ultimate


отчет пра...
отчет пра...

Статистика