Bиставку творчих робіт за назвою: "Дитинство моє". PDF Печать E-mail
Добавил(а) Administrator   
10.12.12 22:46

У Харківському художньому музеї виставлені на показ роботи вихованців гуртку 9-го Гарнізонного будинку офіцерів.


У Харківському художньому музеї організовано персональну виставку творчих робіт вихованців художнього гуртку 9-го Гарнізонного будинку офіцерів (м. Харків) за назвою: "Дитинство моє". Понад 100 дитячих малюнків представлено на загальний розсуд пересічних відвідувачів в одному з приміщень музею.
Ініціаторами даного заходу виступили давні партнери керівництво міського музею та митці військового закладу культури.

- Наші творчі гуртки приймають активну участь у суспільних заходах Харкова, як то концерти, виставки малюнків, різні творчі конкурси, тощо. Тож, цього разу ми вирішили порадувати мешканців обласного міста цікавими роботами юних художників, - пояснив начальник Гарнізонного будинку офіцерів майор Володимир Росляк.
Зокрема, у виставці узяли участь вихованці гуртку з числа молодшого шкільного віку, а саме: Аміна Гришина, Анастасія Гасич, Олена Манько, Марія Кононова, Маргарита Гуценко, а також інші.
- На підготовку до виставки у нас пішло понад місяць. До речі, реалізуючи на папері тему експозиції, діти проявили неабияку уяву. Тут є й їхні потаємні мрії, розуміння ними поняття "щастя", веселі моменти з власного життя, тощо, - пояснила художній керівник гуртку Ірина Фалько.
На урочисте відкриття виставки керівництво 9-го Гарнізонного будинку офіцерів запросило юних художників з інших гуртків, а також організувало невеличкий концерт. Так, свої привітання юним авторам продемонстрували артисти Студії дитячої творчості "Світлячок", співаки вокальних гуртків військового закладу культури та інші.
До закінчення Новорічних свят, творчі роботи дітей зможуть оцінити усі пересічні мешканці обласного міста. А у вихідні дні, відвідувачі ще матимуть змогу поспілкуватися з окремими авторами, які виступатимуть в ролі екскурсоводів.
- Майбутню виставку творів дитячого мистецтва ми плануємо провести вже в приміщенні будинку офіцерів і присвятимо її Дню захиснику Вітчизни. З темою ми ще не визначилися. При цьому, найкращі роботи юних художників напередодні військового свята ми подаруємо солдатам, що проходять службу у Харкові, - поділився планами на майбутнє майор Володимир Росляк.

 

10 грудня 2012 року
Підготував начальник РМЦ МОУ (м.Харків)
підполковник Дмитро Горбунов

Последнее обновление 10.12.12 22:57
 

DatsoGallery Ultimate


День памя...
День памя...

Статистика