Урочистості з нагоди 21-ї річниці PDF Печать E-mail
Добавил(а) Administrator   
05.12.12 19:46

На Харківщині відбулися урочистості з нагоди 21-ї річниці Збройних Сил України.


На Харківщині, з нагоди 21-ї річниці Збройних Сил України відбулися урочистості за участю військовослужбовців, ветеранів військової служби та представників громадських організацій.
Так, у Чугуєві головні урочистості відбулися в розташуванні 92-ї окремої механізованої бригади 6 армійського корпусу і розпочалися вони з відкриття оновленого пам'ятника воїнам-танкістам 75-ї Бахмачської гвардійської танкової дивізії.
Спеціально до військового свята, напередодні військова частина отримала на Державному підприємстві "Харківський бронетанковий ремонтний завод" танк Т-64А, який в короткий термін й поставлено на пам'ятне місце. Привітати воїнів-піхотинців зі значною подією та Днем Збройних Сил прийшли: заступник Чугуївської державної районної адміністрації В'ячеслав Коростильов, перший заступник Чугуївського міського голови Михайло Никитченко, голова Чугуївської міської ради ветеранів і колишній військовослужбовець частини майор у відставці Іван Дикун, настоятель Храму Царських Мучеників отець Микола, пересічні мешканці та школярі міста Чугуїв.
- Цей танк - Т64А з кінця 1960-х років знаходиться на озброєнні 75-ї танкової дивізії, а згодом й нашого механізованого з'єднання . Тому, історично справедливим буде увіковічення пам'яті саме цього зразку бойової техніки. Запрошую до нас у гості всіх ветеранів частини та місцевих громадян на спільні заходи, що проводитимуться біля цього пам'ятника військової доблесті і честі, - зауважив командир частини полковник Володимир Козак.
Після відкриття пам'ятника воїнам-танкістам 75-ї Бахмачської гвардійської танкової дивізії, почесні гості 92-ї окремої механізованої бригади оглянули казарми та навчально-матеріальну базу частини. Після цього, присутні на заході оцінили творчість професійних артистів та аматорів з числа співочих і танцювальних колективів Слобожанського регіону.
Також, святкові заходи відбулися у Харківському університеті Повітряних Сил імені Івана Кожедуба (ХУПС).
- Наш дружній колектив відзначив святкову дату відмінними показниками з роботи та службовими досягненнями. Великий прорив зроблено у плані покращенні навчальної бази лише цього року. Ми придбали новий тренажер літаку Л-39 "Альбатрос", на черзі придбання вже найближчим часом іншого авіаційного сімулятора. Приємно, що на кожному робочому місці нашого вишу люди з ентузіазмом відносяться до поставлених завдань. Тож, дякую всім приступнім за службу і хай вам щастить! - зауважив у вступному слові ТВО начальника університету полковник Андрій Алімпієв.
Приємним подарунком до 6 грудня для начальника кафедри математичного забезпечення автоматизованих систем управління ХУПС полковника Ігоря Рубана стало оголошення Указу Президента України про присвоєння йому почесного звання "Заслужений працівник освіти України".
Подяку від Міністра оброни України отримав начальник інженерної служби озброєння університету підполковник Анатолій Гукало, а почесним нагрудним знаком начальника Генерального штабу - Головнокомандувача ЗС України "За досягнення у військовій службі ІІ-го ступня" нагородили: полковників Костянтина Васюту та Геннадія Худова.
Фотокарткою біля розгорнутого Бойового Прапору ХУПС заохочено низку курсантів, серед яких: Денис Максимчук, Дмитро Кондрацов, Михайло Чорний, Роман Овчаренко та інших.
Далі, офіцерів, курсантів та цивільних працівників Харківського університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба привітали: заслужена артистка України Євгенія Костенко, лауреат міжнародних конкурсів Наталія Каплинська, а також творчі колективи видового вишу - танцювальний ансамбль "Діти з вулиці" і вокальний гурт "Форсаж".

Підготував начальник РМЦ МОУ (м. Харків) підполковник Дмитро Горбунов

Последнее обновление 05.12.12 19:57
 

DatsoGallery UltimateСтатистика