Подальші шляхи співпраці PDF Печать E-mail
Добавил(а) Administrator   
03.12.12 22:22

3 грудня 2012 року

На Харківщині командування та ветерани 92-ї окремої механізованої бригади обговорили подальші шляхи співпраці


На Харківщині, минулими вихідними, громадські та ветеранські організації зустрілися з командуванням 92-ї окремої механізованої бригади 6 армійського корпусу Сухопутних військ ЗС України аби обговорити деякі проблемні питання, окреслити подальші напрямки співпраці. На даний захід було запрошено й регіональних журналістів.

Ініціатором багатосторонньої зустрічі виступили: Чугуївська міська організація ветеранів війни, Чугуївська районна організація ветеранів війни у Афганістані та Чугуївська міська організації ветеранів України. Спеціально аби поспілкуватися з поважними людьми до смт Калугіно-Башкирівка Чугуївського району прибув заступник командира 6 армійського корпусу з виховної роботи полковник Олександр Супрун.
- Нам приємно, що у нашому місті несуть службу воїни-піхотинці, які перейняли історію 75-ї гвардійської мотострілецької дивізії. Втім нам було зовсім не зрозуміло те, що нещодавно танк ІС-3, зосереджений на п'єдесталі біля КПП частини, був вивезений без погодження з нами. Тож, хочеться почути офіційну відповідь про те, куди саме він подівся, - почав розмову голова Чугуївської міської організації ветеранів України майор у відставці Іван Дикун.
На дане запитання відповів заступник командира 6 армійського корпусу з виховної роботи полковник Олександр Супрун.
- Перевезення танку ІС-3 на Київщину до міста Вишгород відбулося на підставі розпорядження першого заступника начальника Генерального штабу Збройних Сил віце-адмірала Ігоря Кабаненка з метою увіковічення слави бойової техніки та всіх визволителів України від німецько-фашистських загарбників. Так, спеціально до 70-ї річниці визволення столиці України там зараз зосереджують бойову техніку зі всіх регіонів, її ставлять на хід і готують до військового параду наступного року. Тож танк знаходиться у Національному музеї визволення Києва. Повторюю, що це зроблено заради благородної справи аби танкову міць побачили сотні тисяч людей, - пояснив старший офіцер.
На запитання, чому про це рішення не розказали ветеранам частини, для яких цей зразок тривалий час був символом слави колишньої дивізії, відповів командир 92-ї окремої механізованої бригади полковник Володимир Козак.
- Зрозумійте, наказ прийшов разом із технікою, на якій транспортували бойову одиницю. Як військова людина, я постарався виконати розпорядження у найкоротший час. Хоча, погоджуюся, що зробив помилку і не сповістив про це місцеву громаду. Щодо ж самого ІС-3, то на озброєнні 75-ї дивізії він ніколи не знаходився. На його ж місці біля КПП частини буде інший, не менш прославлений танк - Т-64А, який ми вже отримали на Державному підприємстві "Харківський бронетанковий ремонтний завод". Цей танк з кінця 1960-х років знаходиться на нашому озброєнні. Тому, історично справедливим буде увіковічення пам'яті саме його, - зауважив полковник Володимир Козак.
Поділилися ветерани з військовослужбовцями й іншими своїми проблемами, серед яких: не функціонування гарнізонного будинку офіцерів, мала кількість заходів щодо військово-патріотичного виховання дітей, тощо.
- Всі ваші труднощі і хвилювання нам цілком зрозумілі. Погоджуємося з тим, що треба посилити співпрацю з вами і першим пунктом у цьому плані стане урочисте відкриття 5 грудня цього року оновленої стели з танком Т-64А на території бригади, - пообіцяв полковник Олександр Супрун.
Фото Чугуив-Т-64-1-3

Підготував начальник РМЦ МОУ (м. Харків) підполковник Дмитро Горбунов

 

Последнее обновление 03.12.12 23:00
 

DatsoGallery Ultimate


4-й чемпи...
4-й чемпи...

Статистика