В Національній Академії Національної гвардії
17.02.18 19:51

Військовослужбовці Академії вшанували учасників бойових дій на території інших держав

Сьогодні в Харкові вшанували учасників бойових дій на території інших держав. Заступник начальника Академії по роботі з особовим складом полковник Микола Товма взяв участь в урочистому мітингу та разом з командуванням інших силових структур поклав квіти до пам’ятника воїнам-інтернаціоналістам. Всі присутні на заході вшанували пам'ять воїнів хвилиною мовчання.

В Національній Академії Національної гвардії провели концерт, присвячений учасникам бойових дій на території інших держав. До участі в заході запросили ветеранів Академії, району та міста.

До присутніх зі вступним словом звернувся перший заступник начальника Національної академії з навчально-методичної та наукової роботи полковник Олександр Морозов: «Шановні присутні, сьогодні я хочу привітати військовослужбовців, які були учасниками бойових дій на території інших держав. Ваш безцінний бойовий досвід потрібний для підготовки наступних поколінь гвардійців. Ваша активна життєва позиція, вірність військовій присязі заслуговують на глибоку повагу. Ми вдячні вам за мужність і патріотизм, за стійкість та витримку. Схиляємо голови перед тими, хто пролив свою кров заради забезпечення миру. Ми завжди будемо пам’ятати всіх тих, хто не повернувся. Бажаємо усім, хто пройшов нелегкий бойовий шлях міцного здоров’я, щастя й миру, добробуту в родинах».

Наказом начальника Академії, представникам спілки ветеранів-афганців та учасникам бойових дій на території республіки Афганістан було оголошено подяки. Крім того, полковнику запасу Олександру Старуху, старшому прапорщику запасу Геннадію Стариковському та підполковнику запасу Сергію Монахову були вручені грамоти.

Ветеранів привітали заступник голови адміністрації Основ’янського  району Євген Мошняков, депутат Харківської обласної ради Олексій Мацик та голова громадської організації «Харківської міської спілки ветеранів Афганістану» полковник Віктор Борзов.

Для присутніх виступив духовий оркестр Національної академії та вокальний гурт «П’ять стихій». Поетичним виконанням віршу присутніх вразила Анастасія Кузьміна.

Голова спілки ветеранів-афганців Основ’янського  району Геннадій Ломакін  зробив невеликий екскурс у минуле, розповівши про події війни в Афганістані. «Уже 29-річниця, як вивели війська з Афганістану. Як летить час. В душі на все життя залишаються ті моменти і ті події, які ми пережили. Отаке спілкування, зустріч - це для нас надважливо. Нам дуже приємно брати участь у таких заходах», - зазначив Геннадій Ломакін.

Відділ міжнародних зв’язків, інформації і комунікації НА НГУ


 

DatsoGallery Ultimate


Воспитыва...
Воспитыва...

Статистика

Rambler's Top100