Ми пам’ятаємо Афганістан
06.03.15 21:22

Ми пам’ятаємо Афганістан

3  березня 2015 року експозиція, що присвячена афганським подіям, Національного музею меморіального комплексу “Висота маршала Конєва” поповнилася новими експонатами. Командир військово-спортивного учбового центру ПДВ міста Харкова, воїн-афганець Торкаченко Г.Е., який постійно приймає участь у військово-патріотичному вихованні молоді області, передав директору Гаврюшенко В.Е. та співробітникам музею стабілізуючий парашут, парашутний прилад та флягу десантника та пообіцяв подальше продовження співпраці.

Напередодні — 20 лютого — було урочисто відкрито першу частину цієї виставки. Ця подія присвячена Дню вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 26 річниці виводу військ з Афганістану.

Війна в Афганістані тривала майже 10 років — з 1979 по 1989 роки. Воїни-інтернаціоналісти, учасники тих подій, ніколи не забудуть жоден з днів, які вони провели в Афгані. Чесно виконали свій військовий обов’язок, не посоромили своїх дідів, батьків, залишилися відданими присязі. Не всім удалося повернутися додому. З більш як 500 чоловіків з Дергачівщини, що брали участь у тих подіях,тринадцять не повернулося.

У відкритті виставки приймали участь представники обласної організації ветеранів Афганістану Рижков В.М., Чернобильскої організації Вінник А.І., голова Дергачівської районної ради Бушев М.І., перший заступник голови Дергачівської районної державної адміністрації Галлевська І.Б., воїни-афганці з усієї області, а також учні, молодь.

Представники Солоницівського клубу “Орлятко” своїм виступом привітали усіх присутніх на цьому заході.

Завдяки зусиллям керівництва Національного музею меморіального комплексу “Висота маршала Конєва” директора Гаврюшенко В.Е., народного депутата Коцуби В.М., керівництва області та району, а також самих учасників бойових дій експозиція стане доступною усім верстам населення. Важливо, щоб ніколи з пам’яти не уходили герої.

Слава Україні - Героям Слава.

Голова Дергачівської районної спілки ветеранів Афганістану

Кузьменко О.С.

 

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

DatsoGallery Ultimate


Фото-16
Фото-16

Статистика

Rambler's Top100