Боевым традициям - верны
20.02.12 07:48

Боевым традициям - верны

Боевым традициям - верны

       Червонозаводским союзом ветеранов Афганистана совместно с руководством Академии внутренних войск МВД Украины 19 февраля 2012г. была организована встреча курсантов с ветеранами локальных войн. Поделиться своим боевым опытом с курсантами Академии, которая проходила в актовом зале, прибыли: участник спецоперации "Анадырь", проходившей на Кубе, Алексей Кудря, участник боевых действий в Чехословакии Александр Шумаков, участник боевых действий в Афганистане Геннадий Ломакин.

 В это же время ветераны войны в Афганистане Геннадий Борщ и Вячеслав Пядышев проводили беседы и отвечали на вопросы курсантов на других кафедрах Академии. Михаил Шевченко, представитель команды военных реконструкторов, привез с собой наглядно показать боевую амуницию, парашют, автомат Калашникова, рюкзак десантника, бронежилет и др., чем очень заинтересовал курсантов Академии ВВ МВД Украины. Таким образом, в один день, у курсантов Академии состоялось тесное знакомство с ветеранами различных локальных конфликтов. А разделенные по кафедрам ветераны имели возможность более подробно и более полноценно донести до курсантов свой боевой опыт, ответить на все интересующие их вопросы.

Геннадий Ломакин

Зустріч з воїнами-інтернаціоналістами

       В Академії внутрішніх військ МВС України особовий склад зустрівся з воїнами-інтернаціоналістами, які приймали участь в локальних війнах в різноманітних гарячих точках світу. Солдати та офіцери колишнього Радянського Союзу та незалежної України завжди сумлінно, чесно, відважно виконували та продовжують виконувати свій військовий та громадянський обов'язок. Ветерани-миротворці Геннадій Ломакін, Михайло Шевченко, Олексій Кудря, Олександр Шумаков, Геннадій Борщ, Едуард Долбієв та Віталій Нетітченко поділилися з курсантами своїм величезним досвідом. Вони розповіли цікаві та повчальні історії про проходження ними служби в різних роках ХХ століття: починаючи з 60-х років на Кубі та закінчуючи 80-ми в Демократичній Республіці Афганістан. Молоді воїни правоохоронці з великим захопленням слухали історії про блискавичну операцію "Анадир", про тактику дій в високих горах, пекучих пустелях та розпеченому небі далекого, негостинного Афганістану. Кожен курсант особисто мав змогу одягнути парашут, приміряти розгрузку, спорядження, військову форму радянських часів, тим самим відчути себе на пару хвилин учасником бойових дій . Жоден не залишився байдужим до виставки та експозицій, щодо афганських подій.
       Творчий колектив Академії "П'ять стихій" виконав для ветеранів та молодих воїнів-правоохоронців пісні на афганську тематику та про сьогодення. Курсанти, стоячи, оплесками проводжали воїнів-інтернаціоналістів.

ОЛЕКСАНДР ЗАГРЕБЕЛЬНИЙ
група зв'язків з громадськістю та ЗМІ,
ОЛЕКСАНДР ЖОВТИЙ

 

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

DatsoGallery UltimateСтатистика

Rambler's Top100